Foxconn Technology CZ. s.r.o. Kutná Hora mezi studenty VOŠ

V úterý 15. 11. 2016 navštívili zástupci firmy Foxconn Technology CZ. s.r.o. Kutná Hora studenty II. ročníku Vyšší odborné školy Čáslav.

Nejdříve paní Irena Votavová, z personálního oddělení, seznámila studenty s pravidly a principy prvního kontaktu uchazeče o zaměstnání se zaměstnavatelem. Detailně se zaměřili na obsah životopisu, kde velmi podrobně rozebrali jeho jednotlivé části. Cílem bylo, aby si studenti uvědomili, na co vše se zaměstnavatel zaměřuje a jaké informace jsou důležité uvádět.

Poté pohovořily studentky III. ročníku VOŠ (Lucie Chaloupecká a Lucie Mihalíková) o svých pracovních činnostech, které vykonávají na personálním oddělení v rámci půlroční odborné praxe. Současné studenty II. ročníku seznámily s přijímacím pohovorem, který předcházel jejich přijetí na praxi, dále potom o svých projektech/úkolech a o rozsáhlé komunikaci ve firmě, kde je důležitý anglický jazyk.

Zástupcům firmy děkujeme za přednášku, která pro nás byla zajímavá a poučná.

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení