Přednáška „Podnikový marketing – Houfek a.s.“

Přednáška „Podnikový marketing – Houfek a.s.“

Přednáška „Podnikový marketing – Houfek a.s.“

V úterý 22. 11. 2016 nás, studenty druhého ročníku Vyšší odborné školy Čáslav, navštívila paní Ivana Houfková, zástupkyně firmy Houfek a.s.

Společnost Houfek a.s. patří mezi největší výrobce CNC strojů v České republice. Zabývá se i jejich vývojem a následným prodejem. Na trhu je již 25let, a v současné době exportuje do 45 zemí světa.

Přednáška, plánovaná původně na 45 minut, byla velice zajímavá a značně se protáhla. Dozvěděli jsme se totiž nejen mnoho zajímavých informací o společnosti Houfek a.s. a možnostech vykonávání odborné praxe v této firmě, ale i spoustu důležitých poznatků z marketingu, a to nejen teoretické informace, ale především zkušenosti z praxe. Navíc jsme během přednášky prodiskutovali i naše fiktivní firmy. Paní Houfková nám ochotně poradila, a dala nám velké množství tipů a rad, které v našich firmách můžeme uplatnit. Přislíbila také svoji účast na Veletrhu fiktivních firem 9. 12. 2016 na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi. My se na ni už teď moc těšíme a srdečně zveme i Vás!

Jaroslava Pourová, studentka třídy V2E

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.