Přednáška „Podnikový marketing – Houfek a.s.“

V úterý 22. 11. 2016 nás, studenty druhého ročníku Vyšší odborné školy Čáslav, navštívila paní Ivana Houfková, zástupkyně firmy Houfek a.s.

Společnost Houfek a.s. patří mezi největší výrobce CNC strojů v České republice. Zabývá se i jejich vývojem a následným prodejem. Na trhu je již 25let, a v současné době exportuje do 45 zemí světa.

Přednáška, plánovaná původně na 45 minut, byla velice zajímavá a značně se protáhla. Dozvěděli jsme se totiž nejen mnoho zajímavých informací o společnosti Houfek a.s. a možnostech vykonávání odborné praxe v této firmě, ale i spoustu důležitých poznatků z marketingu, a to nejen teoretické informace, ale především zkušenosti z praxe. Navíc jsme během přednášky prodiskutovali i naše fiktivní firmy. Paní Houfková nám ochotně poradila, a dala nám velké množství tipů a rad, které v našich firmách můžeme uplatnit. Přislíbila také svoji účast na Veletrhu fiktivních firem 9. 12. 2016 na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi. My se na ni už teď moc těšíme a srdečně zveme i Vás!

Jaroslava Pourová, studentka třídy V2E