Představení fiktivních firem studentů kombinované formy studia VOŠ

Rádi bychom Vám také představili fiktivní firmy, které založili studenti II. ročníku vyšší odborné školy, kombinované formy studia. Jsou celkem čtyři a vznikly na tutoriálu dne 3. října 2015.

Fiktivní firma CZECH RIDE s.r.o. má celkem 8 zaměstnanců a zabývá se výrobou strojů a zařízení, obchodem, pronájmem, půjčováním a zprostředkováním obchodu a služeb, velkoobchodem a maloobchodem.

Druhá fiktivní firma Duhový sen s.r.o má celkem 5 zaměstnanců a zabývá se pekařstvím, cukrářstvím a projekční činností.

Třetí fiktivní firma Easy Way s.r.o. má celkem 9 společníků a zabývá se překladatelskou a tlumočnickou činností, mimoškolní výchovou a vzděláváním, pořádáním kurzů, školení, včetně lektorské činnosti aj.

Čtvrtá fiktivní firma NVD, s. r. o. má celkem 5 společníků a zabývá se umělecko-řemeslným zpracováním kovů, projekční činností a výrobou a hutním zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin.

Pátá fiktivní firma Svět marionet s.r.o. se zabývá prodejem (maloobchod a velkoobchod), poskytováním fotografických služeb, výrobou textilií, výrobou hraček a sportovních zařízení, zpracování dřeva a výrobou proutěných a korkových výrobků.

Fiktivním firmám držíme palce, aby jim podnikání dobře vycházelo.

Lenka Kratochvílová, generální ředitelka.

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení