Představení fiktivních firem studentů VOŠ

V rámci předmětu PRJ (Projekt) studenti II. ročníku VOŠ vytvořili 6 fiktivních firem. Tyto firmy se vám představují:

Fitness Food

Firma podniká v hostinské činnosti, se zaměřením na zdravou stravu.

Motto firmy „Chceš-li být fit a zdráv ochutnej něco od nás“

Fitness Food - složení firmy Fitness Food - logo firmy

Fruit Dreams

Firma podniká ve výrobě a poskytování čerstvých ovocných výrobků pro všechny věkové kategorie a tím uspokojuje potřeby zákazníka.

Motto firmy „Když se Vaše sny stanou skutečností“

Fruit Dreams - složení firmy Fruit Dreams - logo firmy

Perfect Day

Firma podniká ve zprostředkovávání obchodu a služeb, pronajímání a půjčování věcí movitých, návrhářské, designérské, aranžérské činnosti, modelingu a ve fotografických službách.

Motto firmy „Zajistíme Vám vysněný odstín modrého z nebe“

Perfect Day - složení firmy Perfect Day - logo firmy

Zlatý úl

Firma podniká v chovu včel, výrobě medu a výrobků z medu, pořádání kurzu a školení pro začínající včelaře a apiterapie.

Motto firmy „Včelař nikdy neumře chytrý“

Zlatý úl

Alissa

Firma podniká v kosmetických službách, manikúře, pedikúře a zprostředkování obchodní činnosti.

Motto firmy „Krása rodící se z přírody“

Alissa - logo firmy

Artemis

Firma podniká v zakázkové výrobě mysliveckého a loveckého oblečení, zakázkové výrobě dřevěných pažeb, prodeji loveckého vybavení.

Motto firmy „Artemis - oblékne do zelena, ať můžete na jelena!“

Artemis - logo firmy