Studenti I. ročníku VOŠ zahájili své studium

V sobotu 2. září 2017 škola přivítala své nové studenty. V dopoledních hodinách proběh v aule školy zápis studentů I. ročníku kombinované formy studia Vyšší odborné školy.

Studenti nejdříve obdrželi indexy (studijní průkazy) a čipy, aby měli přístup do školy v den výuky tj. o tutoriálech, které se konají v pátek odpoledne a v sobotu, převážně po celý den.

Ve škole studující dospěláky přivítala ředitelka školy, Mgr. Věra Szabová. S informačním systémem k výuce VOŠ a s pravidly BOZP a PO je seznámila paní Bc. Eva Křížová. Třídní vyučující, Ing. Milan Frýba, prezentoval "svým" studentům práva i povinnosti studujících a předal jim informace k organizaci školního roku. Nejdůležitějším počinem nových studentů bylo vyplnění studijních průkazů; zapsání předmětů, hodnocení a kreditů.

První tutoriály budou mít studenti v sobotu 16. září 2017 od 8:00 hod. Tímto přejeme studentům úspěšné zahájení svého tříletého studia.

Pro informaci:

V případě zájmu o studium na Vyšší odborné škole můžete podávat přihlášku ke studiu do I. ročníku - denní i kombinovaná forma studia.

Bližší informace naleznete na http://www.sps-caslav.cz/skola/vos-caslav-vyhlasuje-iii-kolo-prijimaciho-rizeni.html