Studenti SŠ a VOŠ vypomáhali při propagaci otevření společenského sálu hotelu Grand Čáslav

V týdnu od 23. do 27. 11. 2015 vypomáhali naši studenti SŠ a VOŠ Městu Čáslav s propagací slavnostního otevření zrekonstruovaného společenského sálu hotelu Grand Čáslav.

Studenti v průběhu týdne rozdávali po Čáslavi letáky s programem páteční kulturní akce a v průběhu večera zajišťovali dohodnuté služby.
V samotný den "D" studenti asistovali při slavnostním otevření kulturního sálu - drželi šerpu, jejímž přestřižením byly symbolicky otevřeny prostory sálu a byla tak zahájena společenská sezóna hotelu Grand Čáslav.

Vedení školy děkuje všem studentům za provedenou propagaci a těšíme se na maturitní plesy v nových prostorách hotelu Grand.

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení