Studenti VOŠ prezentovali studentům SŠ

Studenti II. ročníku VOŠ dne 23. 3. 2016 prezentovali studium na vyšší odborné škole žákům IV. ročníků SŠ.

Současní studenti VS2E pohovořili o nabízeném oboru Výrobní a řídící systémy podniku, který se dělí na ekonomické a technické zaměření s profilacemi MAP – Management a personalistika, UFP – Účetnictví a finance podniku, RJM – Řízení jakosti a metrologie, UST – Údržba a servis techniky. Dále také prezentovali projekt Fiktivní firmy a program Erasmus plus. Na závěr studenti odpovídali na dotazy např. k přijímacímu pohovoru a k odborným půlročním praxím.