Online Linguistic Support

Online jazyková podpora je nástrojem programu Erasmus+. Díky němu si účastníci programu mohou zlepšit znalost jazyka, ve kterém hodlají pracovat nebo studovat v zahraničí.

Účastníci programu Erasmus+ si musí před odjezdem do zahraničí nechat ohodnotit své jazykové dovednosti a zjistit úroveň znalostí jazyka, který budou používat při studiu nebo práci, aby se zjistilo, zda splňují doporučenou úroveň jejich přijímající organizace. Výsledky hodnocení jazykových znalostí však nejsou pro možnost vycestovat v rámci programu mobility nijak směrodatné.

Na základě dosažených výsledků si mohou účastníci zlepšit své jazykové znalosti v online jazykovém kurzu ještě před odjezdem nebo až během pobytu v zahraničí. Kurz zahrnuje výuku, různá fóra, tipy od absolventů programu Erasmus+ aj.

Po návratu účastníci projdou povinným závěrečným hodnocením, které jim umožní změřit dosažený pokrok.

Pokud jste již byli do programu Erasmus+ vybráni, vaše škola vám zašle přihlašovací jméno a heslo pro přístup do platformy OLS.


Další informace vám poskytne Erasmus koordinátor nebo je najdete na následujících odkazech:

http://erasmusplusols.eu

https://bit.ly/OLSYouTubeEnglish

 

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.