Nabídka odborných praxí studentům II. ročníku VOŠ

Dne 23. 11. 2017 zavítali mezi studenty 2. ročníku VOŠ  zástupci firmy KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

Od zástupců z personálního oddělení se studenti dozvěděli základní informace o společnosti. Z historie a ročních obratů se téma přeneslo k nabídce odborných půlročních praxí, které studenti jistě využijí.

Děkujeme firmě KOVOLIS HEDVIKOV a.s. za informace o podniku a nabídku odborných praxí.

Lukáš Šaroun, V2E

Nabídka pracovního uplatnění studentům 4. ročníku SPŠ

V rámci svého přednáškového turné po naší škole se zástupci firmy KOVOLIS HEDVIKOV a.s. představili také studentům 4. ročníku oboru Strojírenství. Během své přednášky pohovořili o historii firmy, výrobním programu a na závěr nabídli studentům pracovní uplatnění v této firmě.

Národní technické muzeum Praha

Exkurze se koná ve středu 13. prosince 2017 pro žáky S1. Organizačně zajišťuje Ing. J. Novák. Akce začíná v 7:35 hod. na vlakovém nádraží Čáslav. Odjezd v 7:50 hod.

Výstava o dějinách Ruska (1917 - 2017)

Exkurze se koná ve středu 13. prosince 2017 pro žáky OA3 z jazykové skupiny RUJ. Organizačně zajišťuje Mgr. R. Kalivoda. Akce začíná v 7:35 hod. na vlakovém nádraží Čáslav. Odjezd v 7:50 hod.

Studentské volby

V úterý 12. prosince 2017 se škola zapojí do projektu "Studentské volby". Cílem projektu je, aby se studenti na základě vlastních zkušeností s pořádáním voleb seznámili s principy volby prezidenta České republiky. Pro potřeby studentských voleb je vyhrazena učebna č. 3. Organizačně zajišťuje Mgr. R. Kalivoda a žáci OA3.