Odborné praxe studentů vyšší odborné školy - I. díl

Hodnocení odborných praxí studenty:

Kuba Ř. „Odbornou praxi ve firmě Houfek a.s. hodnotím velice kladně, získal jsem tam mnoho nových zkušeností a byla mi velkým přínosem. Zlepšil jsem se v komunikačních dovednostech, procvičil jsem si i anglický jazyk, více jsem se osamostatnil a zkusil jsem trochu i komunikaci se zákazníky. Myslím si, že jsem se i během chvilky dokázal adaptovat na nové okolí.“

www.houfek.com

Katka R.  „Praxe mi přinesla možnost zkusit si práci ve středním podniku a fungování v něm. Líbil se mi přístup mých kolegyň z ekonomického oddělení i přístup lidí i z jiných oddělení ve firmě ohledně pomoci s mojí závěrečnou absolventskou prací.“

www.houfek.com

Radek Š. „Díky praxi jsem získal mnoho cenných zkušeností a docílil ke zlepšení vlastností, jako např. zodpovědnost, kterou jsem měl možnost otestovat při plnění zadaných úkolů. Tyto úkoly mě také naučily pracovat samostatně a začít přemýšlet konstruktivně.“

Dominik M. „Na praxi jsem měl možnost si vyzkoušet snad vše, co šlo. Obsluhoval jsem sběrný dvůr v Kutné Hoře nebo jsem třeba řídil dopravu zde ve společnosti, jelikož je tu velký provoz. Byl jsem poslán do Brna, abych si udělal dispečerský kurz, který mi zaplatila firma.“