Přednáška firmy Foxconn Technology CZ, s.r.o.

Přednáška firmy Foxconn Technology CZ, s.r.o. Kutná Hora

Dne 7. listopadu 2017 se studenti třídy V2E zúčastnili přednášky, kde se dozvěděli podrobné informace o tvorbě životopisu, průvodního dopisu, přijímání zaměstnanců do pracovního poměru a dalších užitečných personálních záležitostí do studia.

Pečlivě vypracovanou přednášku nám představila paní Kateřina Kounická, která je vedoucím náboru a komunikace ve společnosti Foxconn Technology CZ, s.r.o. v Kutné Hoře. Náplň byla opravdu zajímavá a nechyběla vlna studentských otázek, které vedly k rozsáhlým diskusím.

Přednáška a zároveň i debata byla pro všechny velice přínosná a naučná. Poskytnuté rady si neseme do dalších roků studia, praxe a budoucích zaměstnání.

Lukáš Šaroun, V2E

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení