Představení fiktivních firem studentů VOŠ

V rámci předmětu PRJ (Projekt) studenti II. ročníku VOŠ založili 5 fiktivních firem. Tyto firmy se vám představují:

Psí ráj s.r.o.

Předmětem podnikání společnosti je výroba, prodej a distribuce psího sortimentu.

Mezi hlavní činnost podnikání patří výroba a prodej postelí, pamlsků a oblečků pro psy. Vedlejší činností je prodej psích kočárků.

Firma má 5 zaměstnanců a sídlí na adrese Přemysla Otakara II. 938, 286 14 Čáslav.

Aktivní Stáří s.r.o.

Předmětem podnikání společnosti je mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení včetně lektorské činnosti. Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí pro seniory.

Počet zaměstnanců firmy činí 5 lidí. Sídlo společnosti je na adrese Přemysla Otakara II. 938, 286 01 Čáslav.

„Jsme nově vzniklá společnost se záměrem zajistit seniorům spokojené a aktivní stáří.

Pod taktovkou projektových manažerů stále rozšiřujeme naší nabídku kulturních a vzdělávacích kurzů, kulturních produkcí a kurzů rukodělných.

Nejen pro rozvoj počítačové gramotnosti a jemné motoriky, ale zkrátka toho, co je třeba pěstovat.“

Aktivní Stáří, s.r.o.

Beton Decor s.r.o.

Předmětem podnikání je výroba zahradních a bytových dekorací z betonu.

Počet zaměstnanců této ryze dívčí firmy budou 2 dělnice ve výrobě a 1 ředitel.

Firma má svoje sídlo na adrese VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, Přemysla Otakara II. 938, 286 01 Čáslav

BKP Bijou s.r.o.

Předmětem podnikání společnosti je výroba šperků z nevšedních materiálů.

Celkem má firma 5 zaměstnanců a sídlí na adrese Přemysla Otakara II. 938, 286 01, Čáslav.

Namydli se s.r.o.

Předmětem podnikání společnosti je výroba ručních mýdel a kosmetických prostředků.

Počet zaměstnanců firmy Namydli se s.r.o. jsou 4 lidé.

Firma sídlí na adrese Přemysla Otakara II. 938, 286 01, Čáslav.

Nyní už můžete vidět aktivitu firem na školních nástěnkách, kde začíná první propagace společností.

Jménem fiktivních firem se na Vás budeme těšit na oslavách výročí školy 13. a 14. 10. 2017, kde můžete potkat zástupce jednotlivých firem a prohlédnout si jejich nabídku výrobků a služeb.

Lukáš Šaroun, student V2E

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení