Klaudije a Dako

Erasmus nejenom vyváží naše vošáky do světa na zkušenou, ale přiváží i zahraniční studenty k nám, aby získali nové životní a odborné zkušenosti. Posledním z nich byla Klaudije Ketiš.

Tato čerstvá absolventka Vyšší odborné školy Slovenj Gradec si mohla od března do května procvičit své ekonomické znalosti v oddělení nákupu podniku Dako-CZ, a. s.  Pod vedením svého mentora Jakuba Šupíka se Klaudije rychle zapracovala a stala se významnou posilou při zvládání rozsáhlé agendy tohoto oddělení. Díky své milé a dobrosrdečné povaze navíc rychle zapadla do týmu kanceláře, který ji její laskavost oplácel minimálně dvojnásobně. Ve svých spolupracovnících nalezla přátele pro trávení volného času a pomocnou ruku pro překonávání problémů, které ji tu během krátkého pobytu potkaly. Díky jejich pomoci ji pak žádný z nich nemohl rozhodit a stále se smějící a dobře naladěná Klaudije se v Daku stala doslova fenoménem. A kdo tomu nevěří, ať si o tom přečte.  

https://www.facebook.com/dako.cz/

 

http://www.dako-cz.cz/podporujeme-

 

http://www.dako-cz.cz/aktuality/zahranicni-studijni-staze-ve-spolecnosti-dako-cz

Ke stažení
ikonaInterview s Klaudijí

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.