ISIC karty

Škola nabízí studentům vystavení ISIC karet (International Student Identity Card).

ISIC je celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy.

Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO. Kromě mezinárodního uznání statusu studenta na držitele karet čeká velké množství výhod po celém světě (platnost karty ve 130 zemích). Dohromady lze uplatnit slevy na více než 130 000 místech. Jen v ČR lze využít přes 2 200 slev.

Nejčastěji se jedná o slevy do dopravu (např. České dráhy), na cestovní pojištění, při nákupu zboří a služeb (např. Alza, Sportisimo, KFC), na vstupné (koncerty, bazény, ski areály).

Více o přehledu slev naleznete na stránkách ISIC: www.isic.cz/slevy/

Cena karty:
290 Kč pro první rok (pozn. karty vystavené v období září - prosinec, mají platnost od data vystavení do následujícího prosince, tedy až 16 měsíců, karty vystavené od ledna do srpna mají platnost pouze do prosince daného roku),
180 Kč za prosloužení platnosti karty v následujících letech (zakoupení revalidační známky)
Ceny jsou platné od 1. června 2016.

Jak získat kartu:

O průkazy ISIC se na naší škole stará paní Eva Křížová (studijní oddělení, číslo dveří 31).

Přineste fotografii průkazového formátu, poplatek 290 Kč a vyplňte žádost o vystavení karty (u studentů mladších 15 let je vyžadován podpis zákonného zástupce). Průkazová fotografie je studentovi po vytvoření karty vrácena.

Vystavení karty trvá max. 14 dní. Výrobu karet zajišťuje firma GTS Alive s.r.o. a doba dodání karty je závislá na rychlosti výroby a české poště.

Nejbližší uzávěrka objednávek nových karet i revalidačních známek je 28.2.2018 !! (platnost vytvořených karet z tohoto termínu bude do prosince 2018).

ikonaISIC karty - informace

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení