Třída V2E - Valné hromady ve Zbraslavicích

V úterý dne 26. 9. 2017 v dopoledních hodinách vyrazili studenti třídy V2E do rekreačního a sportovního střediska ve Zbraslavicích, aby zde založili své fiktivní firmy.

Jednotlivé společnosti pak předkládaly své dokumenty ke vzniku, aby byly poté schváleny přítomným „notářem“ (panem Ing. Milanem Frýbou) a za příhledu „návštěvy“ (paní Mgr. Věry Szabové). I když se jednalo pouze o fikci, propracování dokumentů bylo do posledního detailu.

Po schválení zakládajících listin vznikly firmy:

AktivníStáří s.r.o. – která se zabývá zkvalitněním života seniorů,

Beton Decor s.r.o. – tato čistě dívčí společnost má zaměření na výrobu bytových a zahradních doplňků z betonu,

BKP BIJOU s.r.o. – přicházející s módními doplňky z netradičních materiálů,

Namydli se s.r.o. – vyrábějící ruční mýdla s obsahem přírodnin,

Psí ráj s.r.o. – vyrábějící pamlsky a kočárky pro psy.

Už od začátku zimního semestru se studenti začali sjednocovat a zároveň rozdělovat do jednotlivých firem, kde začali formovat  pevné týmy. Během pár týdnů zpracovali společenské smlouvy, stanovy společnosti, návrhy na zápis do obchodního rejstříku, jednotné formuláře aj., ale především se zaměřili v jeden směr a to směr, ve kterém chtějí podnikat.

Jménem společnosti Kondor a.s. přeji firmám úspěšný start.
Lukáš Šaroun, ředitel fiktivní firmy

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení