Aukce fiktivních firem

Aukce fiktivních firem

Aukce fiktivních firem

KA 2: Podpora ICT kompetencí a rozvoj výuky cizích jazyků

KA4: Podpora kompetencí k podnikavosti 

V pátek 24. května 2019 se v aule školy uskutečnily závěrečné prezentace fiktivních firem studentů 2. ročníků denní i kombinované formy studia VOŠ tzv. Aukce fiktivních firem.

Každý návštěvník obdržel při vstupu do auly fiktivní peníze, které byly využity při aukci tj. při závěrečné dražbě. Celou akci zahájila studentka Michaela Blažková, která poskytla návštěvníkům informace o průběhu celého dopoledne.

V první části dne se jako první představila firma Nalep si! s. r. o., která se zabývá výrobou a prodejem samolepek určených k polepu osobních i nákladních automobilů a prodejem autodoplňků a vybavení interiéru vozidel. Následovalo představení firmy Svět na dlani, s.r.o., která nabízí pobyty pro seniory po ČR i v zahraničí a jako poslední, před přestávkou, přišla na řadu firma Šumí to, s. r. o., která se zabývá ruční výrobou koupelových bomb. Po těchto prezentacích proběhla dražba, kterou vedl student Robert Hozlár.

Po přestávce zahájila druhou část dne firma VOŠ Bejkrs, s. r. o., která se zabývá výrobou piškotů. Dále se odprezentovala firma Thea, s. r. o., která provozuje čajovnu, především s pečeným čajem a jako poslední se představila firma R. M. P. Fotostudio, s. r. o., která se zabývá profesionálním fotografováním různých akcí. Následovala opět dražba těchto tří firem.

Celá dopolední akce byla velice úspěšná. Všechny firmy se podařilo vydražit a úspěšně prodat. Někteří investoři obdrželi za nákup firem zajímavé dárečky.

Veronika Benešová, V2E

Další informace na regionálním zpravodajství svoboda.info: http://www.svoboda.info/zpravy/caslav/foto_aulou-caslavske-vosky_v-patek-letaly-miliony/

Implementace Krajského akčního plánu Středočeského kraje

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008655 

Klíčová aktivita KA2: Podpora ICT kompetencí a rozvoj výuky cizích jazyků a KA4: Podpora kompetencí k podnikavosti 

Novinky

06.11.2020

Lyžařský kurz v přípravě - leden 2021

V příloze naleznete informace k lyžařskému kurzu pro 1. ročníky SPŠ a OA Čáslav. 

celý článek
13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

27.10.2020
V tomto článku naleznete nejenom důležité termí...
celý článek
12.10.2020
Absolventské práce 2016 - 2020 Seznam Absolven...
celý článek