Malí velcí studenti v odborných učebnách

Učitelé technických předmětů realizují pro žáky ZŠ volnočasové aktivity. Kroužky se zaměřením na CAD kreslení, 3D tisk, CNC soustružení a frézování, stejně jako na programování robotů se konají v dané čtvrtky odpoledne.

Žáci ze základních škol Potěhy, Vrdy, Žehušice, Golčův Jeníkov a Čáslav se ještě mohou těšit na exkurze do podniků a firem.

Kroužky se konají v rámci udržitelnosti projektu „Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeským krajem" registrační číslo: CZ.1.07/1.1.00/44.0011.

29.05.2020

Jednotné přijímací zkoušky se konají v pondělí 8. června 2020 od 8:30 hodin (Matematika) a od 10:55 hodin Český jazyk a literatura.

Přijímací zkoušky probíhají podle následujících hygienických pravidel, která vycházejí z metodického pokynu MŠMT o „Ochraně zdraví na středních školách v průběhu přijímacích a maturitních zkoušek“:

celý článek