Bezbariérová škola

Bezbariérová škola

Bezbariérová škola

Součástí projektu IROP nazvaného „VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - modernizace vybavení dílen a odborných učeben“ je také zajištění bezbariérovosti celého objektu areálu školy. Do současné doby byl možný bezbariérový přístup pouze do budovy „C“. Bezbariérovost této budovy je ve formě nájezdové rampy pro vstup do objektu a výtahu pro přístup do 1. patra. 

V celém objektu jsou instalována i WC pro imobilní studenty. Z této budovy se hendikepovaní studenti dostanou i do některých dílen pro praktickou výuku, školní jídelny, knihovny a dalších učeben.

Přístup do hlavní budovy „A“ až do dnešního dne bezbariérový nebyl, to se však právě změnilo. V rámci zmíněného projektu byl výběrovým řízením pořízen pásový schodolez pro přemisťování invalidních vozíků po schodištích budovy. Přístup do hlavní školní budovy i do jednotlivých učeben ve vyšších patrech se tím pro „vozičkáře“ stal dostupným a celý areál školy je tedy bezbariérový.

Novinky

03.02.2020

Divadelní představení Lakomec

V pondělí 17. února 2020 žáci 1. - 3. ročníků navštíví divadelní představení Lakomec, které v Dusíkově divadle uvede soubor Divadla Radka Brzobohatého. Délka představení je 105 minut.

03.01.2020

Kritéria přijímacího řízení SPŠ a OA Čáslav na školní rok 2020/2021

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek

Nejčtenější

03.01.2020
  Implementace Krajského akčního plánu St...
celý článek
03.01.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek

Média

31.08.2016