„Prázdniny“ krok čtvrtý

„Prázdniny“ krok čtvrtý

„Prázdniny“ krok čtvrtý

Naše škola se před časem zapojila do projektu nazvaného Integrovaný regionální operační program (IROP) v jehož rámci bychom měli obměnit strojní vybavení školních dílen a to jak v oblasti konvenčních obráběcích strojů, kdy bychom měli získat nové soustruhy, frézky, vrtačky, brusky, strojní pily a další stroje jako například vyjiskřovačku, tak v oblasti CNC strojů, kdy bychom stávající vybavení rozšířili o několik obráběcích center včetně nejmodernějšího centra pětiosého.

Akce „kulový blesk“ vypukla na konci tohoto školního roku a nejdůležitější činnosti by měly proběhnout o hlavních prázdninách, aby v příštím školním roce mohla být v nově vybavených prostorách zahájena výuka. Pro nové stroje bude potřeba nově upravit stávající prostory strojních dílen. Nejprve bylo tedy potřeba všechny tří dílny kompletně vystěhovat, to znamená odinstalovat a odvézt stávající strojní vybavení a do jiných prostor školy přemístit veškerý nábytek a další vybavení. Pak budou vybourány betonové podlahy a položeny podlahy nové z litého betonu. Dále bude potřeba nainstalovat nové elektrické rozvody a rozvody tlakového vzduchu. Pak bude možné do těchto připravených prostor nainstalovat nové strojní vybavení, vrátit některé původní stroje, naučit se nové vybavení používat a připravit vlastní výuku.

úterý 10. července 2018 byly tedy vyklizené prostory strojních dílen předány stavební firmě VACUTEC, která bude zajišťovat bourací práce podlah a firmě ATEMIT, která bude pokládat novou podlahu.

A nyní tedy konečně hurá na prázdniny.

Novinky

17.09.2020

Matika pro spolužáky - II. kolo

Od pátku 18. září 2020 je možné si ve školní knihovně vyzvednout učebnice "Matika pro spolužáky" objednané v II. kole v září 2020.

14.09.2020

Vážení uchazeči o studium, 
přihlášky na VOŠ je možné podávat do 30. září 2020.

celý článek
26.06.2020

Přehled doporučených učebnic ke studiu na střední škole pro školní rok 2020/2021

celý článek

Nejčtenější

07.09.2020
V přiložených dokumentech naleznete přehled dos...
celý článek
14.09.2020
Vážení uchazeči o studium, přihlášky na VO...
celý článek
02.09.2020
Projekt Středočeské jízdné Projekt Středočeské...
celý článek

Média

31.08.2016