Investice do rozvoje vzdělávání - Podpora výuky na VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

Investice do rozvoje vzdělávání - Podpora výuky na VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

Klíčová aktivita 3: Stínování (shadowing) pro pedagogy cizích jazyků, matematiky, přírodovědných a technických předmětů v zahraničí

Naše škola se zapojila do dalšího projektu a to v rámci výzvy č. 56 Operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je pojmenován Podpora výuky na VOŠ, SPŠ a OA Čáslav. V rámci OPVK se jedná o oblast podpory Zvyšování kvality ve vzdělávání. Podporované aktivity tohoto projektu jsou uspořádány do šablon klíčových aktivit, ze kterých jsme si vybrali šablonu „Stínování (shadowing) pro pedagogy cizích jazyků, matematiky, přírodovědných a technických předmětů v zahraničí“, jejímž cílem je profesní rozvoj pedagogů těchto předmětů.

Do projektu bylo přijato celkem 2 757 projektových žádostí v celkovém objemu požadovaných finančních prostředků ve výši  1 564 438 223,- Kč.

Projekt máme naplánován od 1. září 2015 a bude ukončen 30. listopadu 2015. Jako partnerskou školu pro realizaci projektu jsme si vybrali Technickou akademii ve Spišské Nové Vsi, se kterou již 20 let úspěšně spolupracujeme v jiných oblastech. Základním bodem projektu bude krátkodobá stáž 4 učitelů naší školy v délce 5 pracovních dní uskutečněná na partnerské škole. Během pobytu se budeme účastnit výuky jednotlivých předmětů. Získané zkušenosti budou následně využity při výuce na naší škole.

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek