AHR se projekt líbí

AHR se projekt líbí

Asociace hotelů a restaurací České republiky sdružuje na 1340 členů z řad podnikatelů v oblasti hotelnictví a stravování a odborných škol. Asociace zajišťuje výměnu zkušeností mezi členy a spolupráci se školami. Pro projekt Unity in diversity, jehož cílovou skupinou jsou právě žáci a zaměstnanci z oboru hotelnictví a gastronomie, je tak Asociace významným partnerem.

Z tohoto důvodu byl Asociaci zaslán leták se základními informacemi o projektu. Reakce Asociace byla rychlá a pozitivní. Pan prezident Ing. Václav Stárek nás pozval do pražského sídla Asociace, kde na nás čekala manažerka pro vzdělávací programy Mgr. Jana Šturmová. V krátké prezentaci byla seznámena s hlavními cíli projektu, jeho koncepcí zaměřenou na blended learning, případové studie a interaktivitu e-learningové platformy, která jí také byla předvedena.

Paní Šturmová ohodnotila projekt a vznikající výukovou platformu velmi kladně. Vidí v něm velmi dobrý nástroj pro zkvalitnění profesního jazykového vzdělávání a nabídla naší škole podporu při šíření povědomí o projektu mezi hotelovým managementem a odbornými školami. Její hodnocení a nabídka spolupráce nás velmi potěšily. Získáváme tak významného sociálního partnera, s jehož pomocí můžeme nejenom šířit projekt mezi zaměstnavateli, ale i konzultovat koncepci úloh a funkce výukové platformy. Díky tomu budeme moci zajistit, že výukový program bude maximálně podporovat jazykové a odborné samostudium zaměstnanců hotelů a restaurací.

Tento projekt je financován Evropskou komisí. Tato publikace vyjadřuje pouze názory autora a Komise nenese žádnou zodpovědnost za jakékoliv využití informací obsažených v této publikaci.

Novinky

17.04.2018

Informace pro studenty  - ukončení stravování školní rok 2017/2018

Maturitní ročníky - zrušení registrace ve školní jídelně k 30. 6. 2018.

celý článek
27.03.2018

3. ročník soutěže HoufekBox

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 škola bude hostit již třetí ročník technické soutěže pro žáky ZŠ. Soutěž probíhá pod patronací firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. V porotě zasednou vyučující školy Ing. J. Špaček a Ing. M. Mach. Pro soutěž bude vyhrazena aula školy a uč. č. 228.  

31.01.2018

Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav,

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek

Nejčtenější

14.04.2018
Přehled důležitých termínů pro školní rok 2018/...
celý článek
06.03.2018
Seznam Ročníkových prací tříd S3 v letech 2011 ...
celý článek
05.04.2018
Povolené pomůcky (vyjma psacích potřeb) k písem...
celý článek

Média

31.08.2016