Dopilotováno!

Ve čtvrtek 30. 11. proběhly poslední pilotáže projektu K2+. Od 20. 11. byly v prvním a druhém ročníku VOŠ odpilotovány celkem čtyři moduly v 10 hodinách. Tři z nich v úrovni C1 a jeden v úrovni B1.

V případové studii z Interkulturního modulu se studenti a studentky připravili na cestu do Turecka, a tak je v budoucnu určitě nezaskočí odlišná řeč těla domorodců. Z národních modulů si studenti a studentky vybrali Litvu a její krásy a kulturní tradice, které pak mohli porovnat s tradicemi u nás. Aby se při návštěvě cizích zemí neztratili, procvičili si ještě orientaci ve městě i hotelu s pomocí interaktivních map.

Do pilotáže se zapojily i zaměstnankyně čáslavské radnice a muzea, a to v rámci podnikových kurzů angličtiny. Také ony se připravily na budoucí cesty na tureckou riviéru a za tureckými tradicemi. Aby jim po cestě nevyhládlo, „uvařily“ si některá z tradičních českých jídel. Na tureckou kuchyni v hodinách už bohužel nezbyl čas, ale tu mohou nastudovat za domácí úkol.

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek