Studenti SŠ si poprvé vyzkoušeli výukovou platformu programu Erasmus+ on-line

V týdnu od 20. do 24. 11. 2017 proběhla u nás ve škole pilotáž výukové platformy http://esolams.eu/unity/, kterou pedagogové naší školy pomáhají tvořit v rámci projektu Erasmus+ „Unity in diversity“. Studenti se nejprve dověděli, jak tato e-learningová platforma vypadá a také jak funguje.

Dále se seznámili s některými moduly jako například – City – getting oriented, Management offices, Hotel reception, Hotel business centre nebo Country module a Intercultural module. Jednotlivé moduly jsou v různých jazykových úrovních, takže každý si může najít úroveň, která mu vyhovuje. Studenti si například zkusili vyhledávat místa v interaktivních mapách, najít informace v textech, odpovědět na otázky na základě poslechu či videa nebo řešit různé kvízy. Po skončení pilotáže každá skupina vyplnila dotazník, který potvrdil, že drtivá většina studentů hodnotí platformu kladně a doporučila by ji i ostatním studentům cizího jazyka.

Tento projekt je financován Evropskou komisí. Tato publikace vyjadřuje pouze názory autora a Komise nenese žádnou zodpovědnost za jakékoliv využití informací obsažených v tomto textu.

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek