Veletrh fiktivních firem

Veletrh fiktivních firem

Veletrh fiktivních firem

KA2: Podpora ICT kompetencí a rozvoj výuky cizích jazyků

KA4: Podpora kompetencí k podnikavosti

V pátek 14. prosince 2018 se od 9:00 do 12:00 hodin konal Veletrh fiktivních firem na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi. Prezentovaly se firmy 2. ročníku denního a kombinovaného studia VOŠ Čáslav. V letošním roce se prezentovaly 3 firmy z kombinované a 3 firmy z denní formy studia.

V 9:00 byl Veletrh zahájen prezentacemi jednotlivých firem, které představily své služby nebo výrobky. Návštěvníci, kteří dorazili, obdrželi u vchodu 100 000 Fiktivních korun, za které mohli u jednotlivých firem nakupovat poskytované výrobky nebo služby. Někteří návštěvníci byli schopni utratit všechny peníze jen u jedné firmy, která je zaujala nejvíce.

Na Veletrhu se představily firmy Šumí to, s. r. o., která nabízí koupelové bomby, Thea, s. r. o., která provozuje čajovnu hlavně s pečenými čaji nebo Nalep si! s. r. o., která se zabývá výrobou a prodejem interiérových i externích doplňků do aut. Dále pak Svět na dlani s. r. o., který nabízí pobyty po ČR i v zahraničí, R. M. P. Fotostudio, s. r. o., které se zabývá fotografováním a dekorací s fotografiemi jako jsou například klíčenky a VOŠ Bejkrs s. r. o., které vyrábí piškoty.

Veletrhu se zúčastnili studenti SPŠ a OA Čáslav nebo SZeŠ Čáslav, dále pak samotná veřejnost, rodinní příslušníci nebo bývalí studenti. Jednotlivé firmy jistě byly spokojené s průběhem Veletrhu a věříme, že utržily nemalé částky.

Veronika Benešová,

Jednatelka firmy Šumí to, s.r.o.

Info také na regionálním zpravodajství svoboda.info: http://www.svoboda.info/galerie/vsedni-zivot/foto_studenti-caslavske-vyssi-odborne-skoly-nabizeli-sve-produkty-na-veletrhu-fiktivnich-firem/

Implementace Krajského akčního plánu Středočeského kraje

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008655 

Klíčová aktivita  KA2: Podpora ICT kompetencí a rozvoj výuky cizích jazyků a KA4: Podpora kompetencí k podnikavosti 

Novinky

06.11.2020

Lyžařský kurz v přípravě - leden 2021

V příloze naleznete informace k lyžařskému kurzu pro 1. ročníky SPŠ a OA Čáslav. 

celý článek
13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

27.10.2020
V tomto článku naleznete nejenom důležité termí...
celý článek
30.09.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek