VOŠ – kalkulace v Zenitu

VOŠ – kalkulace v Zenitu

VOŠ – kalkulace v Zenitu

KA 2: Podpora ICT kompetencí a rozvoj výuky cizích jazyků

Měsíc březen v manažerské ekonomii byl věnován kalkulacím. Proto jsme rádi přijali pozvání na wokshop do firmy Zenit, spol. s r.o., Čáslav. Zde jsme měli možnost se seznámit s problematikou cenové tvorby přímo v praxi.

Nad rámec našich plánů byla i možnost nahlédnout a seznámit se s logistikou této firmy, kterou nám zajistil jednatel firmy pan ing. Milan Vik. Prohlédli jsme si provozy firmy a seznámili se s problematikou logistického zázemí. Měli jsme možnost nahlédnout a projít sklady a seznámit se s moderními způsoby jejich řízení. Firma Zenit, spol. s r.o., Čáslav tak jistě bude pro nás inspirací třeba i při hledání nového pracovního uplatnění.

   

Aktivita byla realizována v rámci projektu Implementace Krajského akčního plánu Středočeského kraje, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008655, klíčové aktivity č. 2: Podpora ICT kompetencí a rozvoj výuky cizích jazyků.  

Novinky

06.11.2020

Lyžařský kurz v přípravě - leden 2021

V příloze naleznete informace k lyžařskému kurzu pro 1. ročníky SPŠ a OA Čáslav. 

celý článek
13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

27.10.2020
V tomto článku naleznete nejenom důležité termí...
celý článek
30.09.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek