Školní rok»Škola»Další vzdělávání

Další vzdělávání

Vítejte na stránkách o dalším vzdělávání v rámci doplňkové činnosti školy.

Hlavní úlohou této činnosti je realizace regionálního vzdělávání v oblasti rekvalifikačních, zájmových a profesních kurzů a kurzů na míru z oblasti podnikové ekonomie a účetnictví, v oblasti technické – automatizace, strojírenství, práce na PC a z oblasti jazykové – anglický a španělský jazyk.

Vzdělávací programy jsou určeny jak pro studenty a zaměstnance školy, tak i pro širokou veřejnost, která si chce rozvíjet znalosti ve svém oboru nebo si osvojit znalosti z oborů nových. Zaměřuje se jak na jednotlivce, tak na firmy a instituce.

Kurzy a semináře - základní informace

V rámci doplňkové činnosti školy nabízíme kurzy a semináře:
  • podnikům našeho regionu
  • úřadům práce (rekvalifikační kurzy)
  • široké veřejnosti
  • studentům a zaměstnancům školy
Celý článek

30.09.2019

Projekt Erasmus+ "Praxe a stáže v britských firmách pro každého"

Od 6. do 19. října 2019 bude 10 žáků z OA3/EL3 a 4 žáci z S3 vykonávat odbornou stáž v podnicích ve městě Belfast (Severní Irsko). Stáže jsou zaměřeny na procvičení obchodně-administrativních technických činností. Ubytování a stravování žáků je zajištěno v místních rodinách. Doprovodná osoba: Mgr. J. Ptáčková

09.08.2019

Vážení uchazeči o studium,

ve dnech 14. a 15. října 2019 se koná přehlídka škol 2019 v Kolíně, od 10:00 do 17:00 hod. v budově Městského společenského domu Kolín. Přijďte nás navštívit v prezentačním stánku.