Foxconn Czech Republic a.s. Kutná Hora

Foxconn Czech Republic a.s. Kutná Hora

Foxconn Czech Republic a.s. Kutná Hora

KA2: Podpora ICT kompetencí a rozvoj výuky cizích jazyků

Významný zaměstnavatel na Kutnohorsku na svých stránkách uvádí:

„V našich týmech vždy rádi přivítáme absolventy zejména technických oborů, ale i z oblasti logistiky, nákupu a plánování. Jsme schopni si absolventy zaškolit díky propracovanému systému školení a k rychlé adaptaci nováčků přispívají i naši mentoři. Absolventi škol u nás získají zaměstnání na plný úvazek v Trainee programu.

Nováčci (Trainees) pracují na svých prvních odborných úkolech. Pokud si nováček neví s nějakým úkolem či problémem rady, požádá zkušenějšího kolegu (Mentora) o radu či pomoc. Mentor pomáhá nováčkům během prvního roku zvyknout si na pracovní rytmus a získat potřebné znalosti a zkušenosti. Seznámí se s činnostmi jiných oddělení a fungováním celé firmy. Pro Trainees pořádáme zajímavá školení, odborné workshopy, exkurze a také neformální týmové akce. Díky našemu programu poznají spoustu skvělých kolegů a možná i nových přátel.“

Studenty 2. ročníku VOŠ zajímalo, jak to v takové firmě vypadá v praxi. Vypravili se tedy v úterý 3. března 2020 na akci "Přijímací řízení nanečisto", kterou pro ně připravili zaměstnanci personálního oddělení. Mohli si tak vyzkoušet, jak probíhá přijímací proces ve Foxconnu. Prošli si celým přijímacím řízením. Na závěr měli možnost s pracovníky personálního oddělení prodiskutovat celý postup a smysl přijímacího řízení.    

Implementace Krajského akčního plánu Středočeského kraje

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008655 

Klíčová aktivita KA2: Podpora ICT kompetencí a rozvoj výuky cizích jazyků

Novinky

03.04.2020

Kritéria přijímacího řízení na VOŠ

Kritéria přijímacího řízení pro VOŠ Čáslav, pro denní i kombinovanou formu studia oboru Výrobní a řídící systémy podniku v profilacích:

Management a personalistika
Účetnictví a finance podniku
Údržba a servis techniky
Řízení jakosti a metrologie

celý článek
02.04.2020

Pomoc zdravotnictví - 3D tiskárny nezahálí, ale pomáhají

Školní 3D tiskárny byly v běhu zatím pouze ve výuce strojírenských předmětů. Nyní je jejich využití ještě více užitečné. 

celý článek

Nejčtenější

19.03.2020
Seznam Ročníkových prací tříd S3 v letech 2011 ...
celý článek
01.04.2020
Povinnosti oponenta absolventské práce. Jak se ...
celý článek
06.03.2020
Seznam Ročníkových prací tříd EL3 v letech 2010...
celý článek

Média

31.08.2016