Gratulace – úspěch v soutěži „Kraje pro bezpečný internet“

Gratulace – úspěch v soutěži „Kraje pro bezpečný internet“

Gratulace – úspěch v soutěži „Kraje pro bezpečný internet“

Gratulace patří našim žákům střední školy, kteří se zúčastnili soutěže „Kraje pro bezpečný internet“ a školu tak posunuli na stupně vítězů. Naše škola totiž patří mezi tři nejúspěšnější školy ve Středočeském kraji.

Předpokládané vyhlášení je plánováno na 24. 5. 2021 v prostorách Krajského úřadu Středočeského kraje nebo online (forma a přesný čas bude ještě upřesněn v závislosti na epidemické situaci).

Studenti odpovídali v soutěžním kvízu na téma „Bezpečnost na internetu“. Pro úspěšné řešitele on-line kvízu, který končil osobním diplomem, byla následně dostupná i jeho složitější varianta Kvíz PLUS. Úspěšní žáci, kteří získali on-line diplomy, byli ohodnoceni v hodinách ICT známkou výborně.

Příklady některých témat, která studenti řešili: moje internetové já, sociální síťování, teror s názvem kyberšikana, lovci aneb kybergrooming, naháči na internetu aneb sexting, internet jako droga, není Ing. jako ing. aneb sociální inženýrství, online obsah na kriminál.

Materiály z přehledně zpracovaných webových stránek kpbi.cz jsou zároveň vhodným doplňkem pro výuku ICT.

Vedení školy děkuje paní Ing. Haně Medlíkové za organizaci soutěže i průběžnou vzdělávací činnost našich studentů, kteří úspěšně reprezentují školu.

Novinky

06.04.2021

Hledáme posilu do pedagogického sboru na pozici: Učitel/ka odborných technických předmětů.

celý článek
06.04.2021

Hledáme posilu do pedagogického sboru na pozici: Učitel/ka českého jazyka a literatury a výtvarné výchovy.

celý článek

Nejčtenější

16.03.2021
V tomto článku naleznete nejenom důležité termí...
celý článek
14.04.2021
Přehled důležitých termínů pro školní rok 2020/...
celý článek