Kraje pro bezpečný internet

Kraje pro bezpečný internet

Kraje pro bezpečný internet

Žáci středních škol mohli od poloviny dubna až do 15. listopadu 2019 soutěžit v soutěžním kvízu na téma „Bezpečné práce na internetu“. Pro úspěšné řešitele kvízu, který končil vlastním diplomem, byla následně dostupná i jeho složitější varianta Kvíz PLUS. Úspěšní žáci, kteří získali diplomy, byli ohodnoceni v hodinách ICT známkou výborně.

Moje internetové já, sociální síťování, teror s názvem kyberšikana, lovci aneb kybergrooming, naháči na internetu aneb sexting, internet jako droga, není Ing. jako ing. aneb sociální inženýrství, online obsah na kriminál…to byla některá témata z on-line kvízů.

On-line materiály z přehledně zpracovaných webových stránek kpbi.cz jsou zároveň vhodným doplňkem pro výuku ICT.

Tímto ovšem celá akce neskončila, protože z Kutnohorského deníku dne 18. 12. 2019 jsme se dozvěděli potěšující zprávu z titulní stránky.

Novinky

24.01.2020

Přijímací zkoušky nanečisto 2020/2021

I v letošním školním roce proběhnou na naší škole přijímací zkoušky nanečisto. Žáci devátého ročníku budou mít možnost vyzkoušet si přijímací testy a získat tak zkušenosti k ostrým přijímacím zkouškám.

celý článek
03.01.2020

Kritéria přijímacího řízení SPŠ a OA Čáslav na školní rok 2020/2021

pro obory: Strojírenství, Technické lyceum, Obchodní akademii, Ekonomické lyceum

celý článek
27.12.2019

Prezentace Diakonie Čáslav

Ve čtvrtek 30. ledna 2020 představí Mgr. V. Marušák žákům naší školy projekt dobrovolnického centra Diakonie Čáslav a nabídne jim možnost zapojení do krátkodobé či dlouhodobé dobrovolnické činnosti.