Odborná praxe našich studentů VOŠ ze III. ročníku – 2. část

V zimním období 3. ročníku VOŠ denního studia v délce pěti měsíců (září až leden) probíhá odborná praxe studentů, kteří ověřují a uvádějí do praxe vědomosti, které získali během svého studia.

Odborná praxe ve firmě Tlapnet Čáslav

Můj první dojem z praxe je zatím dobrý. Máme za sebou už měsíc a půl a musím říci, že jsem zde spokojený. Zkusil jsem si různorodou práci a po 14-ti dnech jsem byl již schopný sám fungovat.

Milan Dobeš, V3E

Odborná praxe ve firmě AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. Čáslav

Pracuji ve společnosti AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. na provozovně v Čáslavi. Má pozice je referent vnitřní služby. Mé první pocity z dlouhodobé praxe jsou dobré. Zatím je vše spíše v poznávacím režimu, ale pracuji v příjemném kolektivu, za což jsem rád.

Ondřej Komma, V3E

Odborná praxe ve firmě Amirro s.r.o. Uhlířské Janovice

Pracuji ve firmě Amirro s.r.o. S prací jsem spokojená, nemám žádný problém. Firma Amirro s.r.o. se nachází v Uhlířských Janovicích na adrese Smetanova 479. Pracuji zde jako asistentka zástupce vedoucího provozu.

Žaneta Fojcziková, V3E

Odborná praxe ve firmě ZOD Skryje

Pracuji v ZOD Skryje na pozici účetní. Jsem tu velice spokojená, docela rychle jsem se zaučila v účetním programu. Práce je rozmanitá, sice činnosti opakují, ale ne tak často. Téměř denně se naučím něco nového.

Jana Pleskačová, V3E

06.11.2020

Lyžařský kurz v přípravě - leden 2021

V příloze naleznete informace k lyžařskému kurzu pro 1. ročníky SPŠ a OA Čáslav.

celý článek

Matika pro spolužáky

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.