Odborná praxe našich studentů VOŠ ze III. ročníku – 6. část

Odborná praxe našich studentů VOŠ ze III. ročníku – 6. část

Odborná praxe našich studentů VOŠ ze III. ročníku – 6. část

Unikom a. s. je česká firma se sídlem v Kutné Hoře. Historie firmy spadá až do konce 50. let 20. století. V současné době se společnost zabývá distribucí potravin, prodejem automobilů vybraných značek a poskytováním servisu, stavbou rodinných domů a prodejem stavebního materiálu, také prodejem hnojiv, písku, uhlí a jiných obdobných komodit.

Skládá se z pěti závodů: AUTO UNIKOM, UNIKOM Čáslav, OVO Kutná Hora, Stavební závod Kutná Hora a Drůbežárna Markovice. Společnost patří mezi pět největších velkoobchodů v České republice a působí už více jak 20 let ve svém oboru. V této firmě vykonávala svou pětimesíční praxi studentka Kateřina Kroutilová

Jak probíhala Vaše praxe?

Svou pětiměsíční praxi jsem vykonávala v závodu OVO Kutná Hora na úseku Maloobchodu. Náplní mé práce byla především výpomoc v maloobchodní účtárně. Převážně jsem spracovávala dokumenty jako jsou dodací listy a faktury z jednotlivých prodejen. Dále jsem si vyzkoušela cenotvorbu jednotlivých výrobků. V neposlední řadě jsem vypomáhala na jednotlivých prodejnách při inveturách.

Co Vám praxe přinesla?

Během své praxe jsem nasbírala mnoho zkušeností. Naučila jsem se pracovat v programu PROFIKASA, SIDUS a NAVISION. Měla jsem zde možnost vyzkoušet si různé pracovní pozice a poznat jejich pracovní náplň.

Chtěla byste v této firmě v budoucnu pracovat?

Ve firmě se mi velmi líbilo, byl zde skvělý kolektiv a atmosféra. Jsem velice ráda, že mi nabídli zde pracovat i nadále po ukončení studia.

Novinky

03.04.2020

Kritéria přijímacího řízení na VOŠ

Kritéria přijímacího řízení pro VOŠ Čáslav, pro denní i kombinovanou formu studia oboru Výrobní a řídící systémy podniku v profilacích:

Management a personalistika
Účetnictví a finance podniku
Údržba a servis techniky
Řízení jakosti a metrologie

celý článek

Nejčtenější

01.04.2020
Povinnosti oponenta absolventské práce. Jak se ...
celý článek
26.05.2020
Povolené pomůcky (vyjma psacích potřeb) k písem...
celý článek
21.04.2020
Uvolňování opatření v oblasti školství S účinn...
celý článek

Média

31.08.2016