„Prázdniny“ krok čtvrtý

„Prázdniny“ krok čtvrtý

„Prázdniny“ krok čtvrtý

Naše škola se před časem zapojila do projektu nazvaného Integrovaný regionální operační program (IROP) v jehož rámci bychom měli obměnit strojní vybavení školních dílen a to jak v oblasti konvenčních obráběcích strojů, kdy bychom měli získat nové soustruhy, frézky, vrtačky, brusky, strojní pily a další stroje jako například vyjiskřovačku, tak v oblasti CNC strojů, kdy bychom stávající vybavení rozšířili o několik obráběcích center včetně nejmodernějšího centra pětiosého.

Akce „kulový blesk“ vypukla na konci tohoto školního roku a nejdůležitější činnosti by měly proběhnout o hlavních prázdninách, aby v příštím školním roce mohla být v nově vybavených prostorách zahájena výuka. Pro nové stroje bude potřeba nově upravit stávající prostory strojních dílen. Nejprve bylo tedy potřeba všechny tří dílny kompletně vystěhovat, to znamená odinstalovat a odvézt stávající strojní vybavení a do jiných prostor školy přemístit veškerý nábytek a další vybavení. Pak budou vybourány betonové podlahy a položeny podlahy nové z litého betonu. Dále bude potřeba nainstalovat nové elektrické rozvody a rozvody tlakového vzduchu. Pak bude možné do těchto připravených prostor nainstalovat nové strojní vybavení, vrátit některé původní stroje, naučit se nové vybavení používat a připravit vlastní výuku.

úterý 10. července 2018 byly tedy vyklizené prostory strojních dílen předány stavební firmě VACUTEC, která bude zajišťovat bourací práce podlah a firmě ATEMIT, která bude pokládat novou podlahu.

A nyní tedy konečně hurá na prázdniny.

Novinky

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

05.12.2017

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek

Nejčtenější

26.07.2018
Prázdniny a státní svátky ve školním roce 2018/...
celý článek
04.07.2018
Předtisky formulářů pro žádosti a oznámení žáků...
celý článek

Média

31.08.2016