Představení fiktivních firem studentů VOŠ - 1. část

V rámci předmětu PRJ (Projekt) studenti II. ročníku VOŠ - V2E a V2K založili 5 fiktivních firem. Tyto firmy se vám postupně představí:

Společnost PanTrpa s.r.o.

Předmětem podnikání společnosti PanTrpa s.r.o. je výroba a prodej upomínkových předmětů.

Mezi hlavní činnost podnikání patří výroba látkových skřítků a panenek, které vyrábíme v různých druzích a limitovaných edicích, proto jsou vhodnou a krásnou dekorací pro všechny věkové kategorie. Firma má 5 zaměstnanců a sídlí ve Vrdech u Čáslavi.

„Jsme nově vzniklá společnost se záměrem potěšit každého člověka bez ohledu na jeho věk.“

„Dost možná se v nich i leckdo pozná“!. :-D

Pokud jste na naše výrobky zvědaví, zveme Vás na Veletrh fiktivních firem, který je plánován na pátek 11. 12. 2020.

Veronika Škodová, studentka V2K

06.11.2020

Lyžařský kurz v přípravě - leden 2021

V příloze naleznete informace k lyžařskému kurzu pro 1. ročníky SPŠ a OA Čáslav.

celý článek

Matika pro spolužáky

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.