Představení fiktivních firem studentů VOŠ - 3. část

Představení fiktivních firem studentů VOŠ - 3. část

Představení fiktivních firem studentů VOŠ - 3. část

V rámci předmětu PRJ (Projekt) studenti II. ročníku VOŠ - V2E a V2K založili 5 fiktivních firem. Tyto firmy se vám postupně představí:

Fiktivní firma: LIJAN COSMETIC s.r.o.

V roce 2020 jsme se rozhodli založit vlastní kosmetiku, která se skládá z přírodních látek, kokosového oleje a chutí dělat věci jinak.

Dovolte mi představit firmu LIJAN COSMETIC s.r.o. založenou v Čáslavi. Vše, co naše produkty obsahují, jsou dohledatelné suroviny z blízkého okolí. Naším cílem je prodávat kvalitní přírodní kosmetiku do každé rodiny za přívětivé ceny. A nejen kosmetiku. V našem portfoliu naleznete další produkty, které slouží k uvolnění svalů,kloubů  nebo rehabilitačním masáží.

Vývoj

V LIJAN COSMETIC s.r.o  sledujeme  trendy na trhu, proto suroviny, z který vyrábíme naše produkty, neprocestovaly půlku světa, ale nezřídka pocházejí z naší vlastní bio produkce. Byliny, které si nejsme schopné vypěstovat sami, odebíráme od lokálních dodavatelů, čímž se snažíme i o vzájemnou podporu malých živnostníků a firem. Cílem je podporovat spokojený život v regionu. Naše firma se nezakládá pouze na kvalitní kosmetice, ale také na etických hodnotách, společenské zodpovědnosti a ekologické nenáročnosti.

Proč přírodní kosmetiku

Syntetické složky obsažené v běžných (konvenčních) kosmetických produktech se přes kůži dostávají do organizmu, kde se hromadí v tkáních. Jelikož je lidský organizmus nezná, není schopen je zpracovat a po nějaké době mohou vzniknout zdravotní problémy. Z tohoto důvodu je lepší používat přírodní kosmetiku, která je zdraví prospěšná a nezatěžuje naše tělo.

Těšíme se na Vás na Veletrhu fiktivních firem v divadle v Čáslavi dne 11.12.2020.

Nikola Nevolová, V2K

Novinky

06.04.2021

Hledáme posilu do pedagogického sboru na pozici: Učitel/ka odborných technických předmětů.

celý článek
06.04.2021

Hledáme posilu do pedagogického sboru na pozici: Učitel/ka českého jazyka a literatury a výtvarné výchovy.

celý článek
06.04.2021

Hledáme posilu do pedagogického sboru na pozici: Vychovatel/ka na domově mládeže.

celý článek

Nejčtenější

16.03.2021
V tomto článku naleznete nejenom důležité termí...
celý článek
14.04.2021
Přehled důležitých termínů pro školní rok 2020/...
celý článek