Představení fiktivních firem studentů VOŠ - 4. část

V rámci předmětu PRJ (Projekt) studenti II. ročníku VOŠ - V2E a V2K založili 5 fiktivních firem. Tyto firmy se vám postupně představí:

Fiktivní firma: Psí svět s.r.o.

Jsme česká společnost se zaměřením na výrobu a prodej psích potřeb.

Sídlo naší společnosti je v Čáslavi na adrese Přemysla Otakara II. 938.

Hlavním posláním naší firmy je spokojený pes, a proto pro Vás máme připravený sortiment domácích pamlsků a chovatelských doplňků pro Vaše čtyřnohé kamarády.

Tváří naší firmy jsou Jorkšír Čenda a Zlatý retrívr Joeye, kteří s námi budou i na veletrhu fiktivních firem, kam nás můžete přijít podpořit a jako dárek od nás dostanete vzorek našich psích domácích pamlsků zdarma.

Těšíme se na Vás společně s Čendou a Joyem.

Firma Psí svět s.r.o., V2E

06.11.2020

Lyžařský kurz v přípravě - leden 2021

V příloze naleznete informace k lyžařskému kurzu pro 1. ročníky SPŠ a OA Čáslav.

celý článek

Matika pro spolužáky

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.