Setkání projektových týmů ve slunné Dalmácii

V dalmatském Dubrovníku se v dubnu sešli členové týmů v rámci mezinárodního projektu Erasmus + Cultural knowledge and language competences as a means to develop the 21st century skills. Na programu bylo zhodnocení první etapy projektu, v níž týmy jednotlivých účastnických zemí připravily po třech výukových modulech v angličtině na téma Nehmotné kulturní dědictví UNESCO.

Tyto moduly byly následně otestovány na vybraných skupinách dospělých studentů zúčastněných škol. V rámci zachování objektivity každá škola testovala tři moduly od třech jiných zemí. Odhalené chyby a nedostatky byly pečlivě zanalyzovány a napraveny, tak aby finální produkt, tedy otevřená výuková platforma, byl dokonalý.

V další části programu byla věnována pozornost přípravě druhé etapy, v níž bude vzniklých 18 modulů upraveno do národních jazyků a němčiny a francouzštiny.

Hostitelská partnerská organizace Turisticka i ugostiteljska škola Dubrovnik udělala opravdu vše pro to, aby se všichni účastníci setkání cítili jako doma. Zajistila ubytování v klidné části města, jen pár minut od pláže, pochlubila se vynikající lokální kuchyní a na jedno volné odpoledne zorganizovala výlet do městečka Ston s exkurzí na místní ústřičnou farmu. Hvala lijepa!

Zaujal Vás náš projekt Cultural knowledge and language competences as a means to develop the 21st century skills? V našem letním miniseriálu bychom vám rádi představili jednotlivé partnery a jejich moduly.

01.07.2019

Prázdninový provoz kanceláří pro veřejnost

1. 7. 2019 – 30. 8. 2019 v pracovních dnech od 8:00 do 13:00 hod.

27.06.2019

Hlavní prázdniny

Hlavní prázdniny budou trvat od soboty 29. června 2019 do neděle 1. září 2019.

27.06.2019

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (26. 8. až 2. 9. 2019).