Slavnostní otevření zrenovovaných prostor školní jídelny a kuchyně

Slavnostní otevření zrenovovaných prostor školní jídelny a kuchyně proběhlo začátkem září 2020 za účasti zástupce Středočeského kraje paní Sosnovcové, manažerů firmy Foxconn pana Koženého a Skyvy a zaměstnanců školy.

Stavební práce na rekonstrukci vzduchotechniky probíhaly od června do srpna 2020. Předcházely projekční práce a výběrové řízení. Finanční prostředky ve výši 2,7 mil. Kč na rekonstrukci vzduchotechniky škola získala od zřizovatele, kterým je Středočeský kraj. Nové technologie byly rozvedeny ve sklepních prostorách, v kuchyni, šatnách a v dalších místnostech, které souvisejí s přípravou pokrmů.

Důležitou součástí školního stravování jsou také prostory pro strávníky. Školní jídelna byla vymalovaná a vybavena novým nábytkem. Stoly a židle, které oživily prostor jídelny, dostala škola darem od firmy Foxconn Technology CZ, s.r.o. se sídlem v Kutné Hoře. Škola si váží dlouhodobé spolupráce s firmou Foxconn, která funguje i v oblastech praxí, exkurzí, seminářů či materiální podpory žákům.

Rekonstrukcí vzduchotechniky a vybavením jídelny došlo ke zlepšení pracovního prostředí pro kuchařky, k odvětrání hlavní budovy školy a k možnosti navýšit kapacitu vařených jídel, o kterou škola již zažádala. Nyní přejeme školnímu stravování spokojených minimálně další 25 let a strávníkům „dobrou chuť“.

Info také na regionílním zpravodajství svoboda.info: Studentům čáslavské průmyslovky začala sloužit vylepšená školní kuchyně i jídelna

06.11.2020

Lyžařský kurz v přípravě - leden 2021

V příloze naleznete informace k lyžařskému kurzu pro 1. ročníky SPŠ a OA Čáslav.

celý článek

Matika pro spolužáky

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.