3. ročník soutěže "Houfek - BOX"

V nejbližších dnech odstartuje již 3. ročník soutěže s kreativní stavebnicí "Houfek - BOX". Soutěž je určena pro žáky osmých tříd základních škol. Vyhlašovatelem soutěže je firma Houfek, a.s. Golčův Jeníkov, se kterou škola spolupracuje v oblastech odborného vzdělávání.

Tématem letošního ročníku je technika z let minulých nebo-li "Příběhy z techniky 1. republiky", kdy se organizační tým inspiroval historickým milníkem 100. výročí vzniku České republiky.

Na společném setkání zástupců školy a firmy organizační tým řešil nejenom téma letošního ročníku soutěže, ale i další pravidla: využití součástek BOXu, kritéria hodnocení, časový harmonogram, složení hodnotící komise, ale i rychlostní disciplínu a odměny pro vítězné tým.

Plánované zahájení soutěže je na začátku druhého pololetí a výsledné technikálie budou týmy prezentovat na konci dubna. Již teď se těšíme na "technické příběhy z let minulých".

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek