3. ročník soutěže "Houfek - BOX"

3. ročník soutěže "Houfek - BOX"

3. ročník soutěže "Houfek - BOX"

V nejbližších dnech odstartuje již 3. ročník soutěže s kreativní stavebnicí "Houfek - BOX". Soutěž je určena pro žáky osmých tříd základních škol. Vyhlašovatelem soutěže je firma Houfek, a.s. Golčův Jeníkov, se kterou škola spolupracuje v oblastech odborného vzdělávání.

Tématem letošního ročníku je technika z let minulých nebo-li "Příběhy z techniky 1. republiky", kdy se organizační tým inspiroval historickým milníkem 100. výročí vzniku České republiky.

Na společném setkání zástupců školy a firmy organizační tým řešil nejenom téma letošního ročníku soutěže, ale i další pravidla: využití součástek BOXu, kritéria hodnocení, časový harmonogram, složení hodnotící komise, ale i rychlostní disciplínu a odměny pro vítězné tým.

Plánované zahájení soutěže je na začátku druhého pololetí a výsledné technikálie budou týmy prezentovat na konci dubna. Již teď se těšíme na "technické příběhy z let minulých".

Novinky

13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

07.09.2020
V přiložených dokumentech naleznete přehled dos...
celý článek
30.09.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek

Média

31.08.2016