Firma DAKO-CZ, a.s. na Dnu otevřených dveří

Firma DAKO-CZ, a.s. na Dnu otevřených dveří

Firma DAKO-CZ, a.s. na Dnu otevřených dveří

V rámci dlouhodobé spolupráce se firma DAKO-CZ, a.s. představí na Dnu otevřených dveří VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, který se koná již tuto sobotu 5. listopadu 2016 od 8:00 do 12:00 hod.

Firma DAKO-CZ, a.s. vyhlásila dětskou soutěž, a to dne 6. října 2016 a potrvá do dne 5. prosince 2016 (do 12 hod.). Je koncipována tak, aby zaujala děti základních škol všech věkových kategorií. U těch starších bychom jejím prostřednictvím velice rádi podpořili rozvoj technického myšlení, a vzbudili zájem o studium technických oborů, u žáků prvního stupně bychom rádi podpořili fantazii a tím i větší nadšení z kreativity. Informace viz přiložené letáky.

Společnost DAKO-CZ, člen skupiny CZECHOSLOVAK GROUP, je předním výrobcem pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla s 200letou tradicí. Dodává brzdové systémy a komponenty pro nákladní a osobní vozy, příměstské jednotky, lokomotivy, vozy metra i tramvaje. Společnost má vlastní vývoj, disponuje moderní zkušební laboratoří a konstrukčním pracovištěm.

Ke stažení
ikonaSoutěž DAKO-CZ, a.s.
ikonaPravidla soutěže DAKO-CZ, a.s.

Novinky

13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

07.09.2020
V přiložených dokumentech naleznete přehled dos...
celý článek
30.09.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek

Média

31.08.2016