Foxconn školám

Foxconn školám

Foxconn školám

V pátek 27. listopadu 2015 se studenti školy zúčastnili akce nazvané Foxconn školám, která byla organizována v prostorách společností Foxconn Technology CZ, s.r.o. Pardubice.

Cílem této akce bylo podpořit technické vzdělávání a ukázat studentům, že technika je zábavná, obklopuje nás všude kolem a zároveň dokáže technicky vzdělaným absolventům zajistit skvělou budoucnost. Pomocí zajímavých aktivit (např. aplikace elektroniky v praktickém životě včetně zajímavých měření, hrátky s roboty a jejich programování, legoroboti, simulace dronu, ukázky prací studentů partnerských škol apod.) chceme pomoci Vašim studentům rozhodnout se, jakým směrem se vydat po ukončení SŠ. Zároveň se zde prezentovali další naše partnerské školy (např. Fakulta informatiky a managementu Hradec Králové, VŠE Praha – Fakulta informatiky a statistiky, TUL – Fakulta strojní). Součástí programu byla i prohlídka moderního strojírenského provozu a soutěž o velmi hodnotné ceny.

Akce byla určena pro studenty S4 a EL4. Odjezd od školy autobusem v 6:30 hod.

Novinky

13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

07.09.2020
V přiložených dokumentech naleznete přehled dos...
celý článek
30.09.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek

Média

31.08.2016