Přednáška firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov

Přednáška firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov

V úterý 27. 10. 2015 se studenti II. ročníku VOŠ účastnili odborné přednášky na téma "Marketing a marketignové strategie", kterou si pro studenty připravili zástupci firmy Houfek a.s. Golčův Jeníkov. 

 

Paní Ivana Houfková, Head Marketing and HR manager, seznámila studenty se vznikem a rozvojem podnikání společnosti Houfek a.s., pohovořila o důležitosti propagace firmy a firemních výrobků, zdůraznila správné načasování všech propagačních aktivit a poukázala na nezbytné propojení marketingu s dalšími odděleními firmy (vývojem, výrobou, prodejem, HR aj.). Nejvíce dotazů pak směřovalo do oblasti příprav propagačního veletrhu WOOD-TEC, který se koná jednou za dva roky, a kterého se společnost Houfek a.s. úspěšně účastnila.

Přednášku doplnila paní Alena Süsserová z personálního oddělení, která nabídla studentům Vyšší odborné školy Čáslav možnost realizace odborné půlroční praxe ve firmě Houfek a.s. v odděleních personalistiky, účetnictví, logistiky a výroby.

Vedení školy děkuje zástupcům firmy Houfek a.s. za zajímavé informace z oblasti marketingu a propagace. Studenti VS2E poděkovali za kontaktní údaje k odborné půlroční praxi.

Novinky

13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

07.09.2020
V přiložených dokumentech naleznete přehled dos...
celý článek
30.09.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek

Média

31.08.2016