Memorandum o spolupráci se společností FOXCONN Technology CZ, s.r.o. Kutná Hora

Memorandum o spolupráci se společností FOXCONN Technology CZ, s.r.o. Kutná Hora

Memorandum o spolupráci se společností FOXCONN Technology CZ, s.r.o. Kutná Hora

Dne 18. února 2016 byla stvrzena vzájemná dlouhodobá spolupráce mezi školou a kutnohorskou společností FOXCONN Technology CZ, s.r.o..

Memorandum o spolupráci podepsali v Kutné Hoře jednatel společnosti Alan Macintyr a ředitelka školy Věra Szabová. Memorandum je potvrzení společných zájmů v oblastech vzdělávání, předávání zkušeností, pracovního uplatnění, odborných praxí či zahraničních stáží v rámci ERASMU programů.

Pro obě zúčastněné organizace je důležitá vzájemná úzká spolupráce, která povede ke spojení zkušeností a znalostí ve prospěch studujících a k prohloubení vzájemných kontaktů a vazeb.

Škola i podnik budou naplňovat cíle Memoranda - realizovat oboustrannou spolupráci a udržovat vzájemné partnerské vztahy.

 

Info na webu FOXCONN Technology CZ, s.r.o.:

http://www.foxconn.cz/news/157/66/Partnerstvi-Foxconnu-a-strednich-skol-na-Kutnohorsku-bylo-zpeceteno-Studenti-se-mohou-tesit-na-vyznamnou-podporu-firmy/

 

Info na svoboda.info regionální zpravodajství:

http://www.svoboda.info/zpravy/kutna-hora/partnerstvi-foxconnu-a-strednich-skol-na-kutnohorsku-bylo-zpeceteno-studenti-se-mohou-tesit-na-vyznamnou-podporu-firmy/

Novinky

13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

07.09.2020
V přiložených dokumentech naleznete přehled dos...
celý článek
30.09.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek

Média

31.08.2016