Pozvánka k účasti soutěže „Kreativní stavebnice – Houfek-box“

Pozvánka k účasti soutěže „Kreativní stavebnice – Houfek-box“

Pozvánka k účasti soutěže „Kreativní stavebnice – Houfek-box“ pro žáky 8. tříd základních škol.

Rádi bychom Vás informovali o připravované soutěži pro žáky 8. tříd základních škol, která bude realizovaná v období březen – duben 2016 ve spolupráci s firmou Houfek, a.s. Golčův Jeníkov. Soutěž je zaměřená na kreativní práci se stavebnicí „HOUFEK-BOX“.

ikonaSoutěž "Kreativní stavebnice - Houfek-box"

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek