Školení Asertivity

Školení Asertivity

V pátek 22. dubna 2016 uspořádala firma Foxconn Technology CZ, s.r.o. Kutná Hora pro studenty naší VOŠ půldenní praktické školení v asertivních dovednostech.

Tento seminář byl určen 3. ročníku denního studia VOŠ, jako praktické doplnění jejich výuky předmětu Komunikační dovednosti, kde se s danou problematikou měli možnost již z kraje tohoto semestru poprvé seznámit. Nabyté znalosti zvládli nyní již výborně použít v praktických ukázkách a scénkách, kdy jim za to dokonce sama lektorka složila poklonu.

Lektorkou byla paní Linda Vrátná, která se nejen problematikou komunikace a managementu profesionálně zabývá, ale sama především pracuje na pozici Vedoucí technologie.

Akci pro naši školu zorganizovala paní Eva Dorazilová, která na závěr rozdala účastníkům firemní upomínkové předměty a všechny pozvala na oběd, kde jsme měli možnost ochutnat z nejrůznějších jídel, kdy ovšem asijské speciality přilákaly zvědavost většiny účastníků.

Novinky

13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

07.09.2020
V přiložených dokumentech naleznete přehled dos...
celý článek
30.09.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek

Média

31.08.2016