Stáž zahraničních studentů

Stáž zahraničních studentů

Stáž zahraničních studentů

V rámci naší spolupráce s Technickou univerzitou v Liberci a firmou Vanad 2000 a.s. Golčův Jeníkov, měla naše škola možnost být součástí stáže, které se zúčastnili dva zahraniční studenti z Indie.

Studenti Sakthi Sai Thamizhchelvan a Vishnu Srinivasa Setty jsou studenty Technické univerzity Liberec, Strojní fakulty, katedry výrobních systémů a automatizace. V letošním roce navštěvují závěrečný ročník studia a čeká je zpracování diplomové práce. A právě firma Vanad 2000 a.s. poskytla studentům možnost tuto práci vypracovat v rámci jejich stáže v této firmě. Konstrukční oddělení firmy zadalo studentům konkrétní témata, jedno téma se týká přídavného zařízení na laserový stroj a druhé téma je konstrukční úkol pro plazmové a autogenní stroje. Studenti mají možnost čerpat informace přímo ve firmě a zároveň si své poznatky ověřovat v praxi. Stáž probíhá během měsíce září a poté se studenti vrací, i se svými zkušenostmi, na Technickou univerzitu do Liberce.

Naše škola poskytla ubytování těmto studentům a přeje jim úspěšné zakončení studia.

Novinky

13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

07.09.2020
V přiložených dokumentech naleznete přehled dos...
celý článek
30.09.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek

Média

31.08.2016