Stipendijní program od firmy Louda Alform Kolín

Stipendijní program od firmy Louda Alform Kolín

Stipendijní program od firmy Louda Alform Kolín

Škola úspěšně spolupracuje s podniky z blízkého i vzdáleného okolí. Jedná se o spolupráci, která rozvíjí odbornost studentů i pedagogů, ale také o spolupráci v materiální či finanční výpomoci v dílnách a odborných učebnách.

Nově se k této spolupráci přidala také společnost Louda Alform z Kolína.  Paní Břízová z personálního oddělení a pan Šimon, technický ředitel (mimo jiné také absolvent školy), nabízí našim studentům III. a IV. ročníku oboru strojírenství - stipendijní program a pracovní uplatnění.

Stipendijní program garantuje studentům měsíční stipendijní příspěvek až do výše 1.500,- Kč, příspěvek na učební pomůcky i na dopravu, příspěvek na obědy, pracovní oděv a obuv; pravidelné zdravotní prohlídky, mimořádné odměny v případě vyznamenání a plno dalších výhod.

Pracovní uplatnění mají studenti v oblastech obsluhy CNC soustruhů a frézek, placených brigád během prázdnin. Další informace k pracovnímu uplatnění jsou k dispozici na webových stránkách louda.cz v sekci kariéra (např. prodejce, marketingový specialista, servisní poradce, účetní, asistentka prodeje aj.).

Bližší informace o Stipendijním programu poskytnou třídní vyučující nebo vedení školy.

Novinky

13.10.2020

Matika pro spolužáky 

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.

Nejčtenější

07.09.2020
V přiložených dokumentech naleznete přehled dos...
celý článek
30.09.2020
Základní dokumentace - školní řády, výroční zpr...
celý článek

Média

31.08.2016