Zakládání fiktivních firem V2E

Ve čtvrtek 1. října 2020 se v Rekreačním a sportovním středisku U Starého rybníka ve Zbraslavicích konaly valné hromady k založení fiktivních firem studentů V2E.

Valné hromady byly zahájeny v 9:00 hod. Postupně své činnosti představily firmy Eternity, s.r.o., Lahoda s.r.o. a Psí svět s.r.o. Každá ze jmenovaných firem postupně odhlasovala Společenskou smlouvu a Stanovy společnosti. Na legislativní průběh konání valných hromad dohlížel „notář“ pan Ing. Milan Frýba a za společnost „Kondor, a.s.“ pan Libor Jelínek.

Zakončení proběhlo po 13:00 hod. Firmám přejeme mnoho podnikatelského úspěchu.

Libor Jelínek, V2E

26.11.2020

VIRTUÁLNÍ VELETRH STŘEDNÍCH ŠKOL STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Srdečně zveme k návštěvě Virtuálního veletrhu středních škol Středočeského kraje, který připravila Krajská hospodářská komora Střední Čechy ve spolupráci se středními školami v regionu. Portál je k dispozici žákům ZŠ a jejich rodičům, ÚP v regionu a všem, které zajímají středočeské školy.

Nabízíme vám odkaz na Virtuální veletrh středních škol Středočeského kraje, který prezentuje naši školu a nabízí přehled studia pro žáky 9. tříd ZŠ.

06.11.2020

Lyžařský kurz v přípravě - leden 2021

V příloze naleznete informace k lyžařskému kurzu pro 1. ročníky SPŠ a OA Čáslav.

celý článek

Matika pro spolužáky

Žádáme studenty, kteří si nevyzvedli ve školní knihovně učebnice "Matika pro spolužáky", aby tak učinili po telefonické či e-mailové domluvě.