Приятного аппетита!

Poslední čtvrtek před Vánocemi bylo ve školní kuchyňce celkem rušno, rusistky z EL2 a OA2 vařily pravá ruská jídla.

O hodině RJ jsme se domluvili na jídlech, která uvaříme. Naše tříchodové menu se skládalo z polévky „Boršč“, hlavního chodu „Pelmeni“ a dezertu „Bliny“. Jako překvapení nám pan učitel donesl sušenou rybu a typické ruské bonbony.

Děkujeme panu učiteli Kalivodovi za odvahu s námi vařit. Dále děkujeme pohotovým kuchařkám, které nám poskytly chybějící nádobí.

Tento den jsme si velice užili a doufáme, že si ho brzy zopakujeme.

Iveta Čochnářová

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek