Již druhý Den otevřených dveří na VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

Ve středu 6. prosince 2017 se uskutečnil již druhý Den otevřených dveří, pro zájemce o studiu na naší škole. Zájemce čekal komentovaný program, kde se dozvěděli informace o studiu na střední škole a o studijních oborech.

63-41-M/02  Obchodní akademie

zaměření:        účetnictví a finance, logistika

78-42-M/02  Ekonomické lyceum

23-41-M/01  Strojírenství

zaměření:        mechatronika, stavba a provoz automobilů, slévárenství, informační systémy

78-42-M/01  Technické lyceum

zaměření:        průmyslový design

Po úvodních informacích o oboru, který zájemce zajímal, následovala komentovaná prohlídka školy. Za doprovodu pedagogů si návštěvníci prohlédli odborné učebny – výpočetní techniky, cizích jazyků, průmyslového designu, dílen, laboratoří a CNC. V každé učebně byl zájemcům podán odborný výklad k výuce a organizaci výuky. Dále nahlédli i do dalšího zázemí školy, navštívili školní knihovnu, domov mládeže a školní jídelnu.

Další den otevřených dveří se bude konat 10. ledna 2018 od 14.00 hod. Doufáme, že stejně jako minulé dny, tak i v tento den budeme moci přivítat mnoho dalších žáků ZŠ s jejich rodiči a pomoci jim v jejich nelehkém rozhodování o směru dalšího vzdělávání a profesního uplatnění.

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek