Nabídka odborných praxí studentům II. ročníku VOŠ

Dne 23. 11. 2017 zavítali mezi studenty 2. ročníku VOŠ  zástupci firmy KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

Od zástupců z personálního oddělení se studenti dozvěděli základní informace o společnosti. Z historie a ročních obratů se téma přeneslo k nabídce odborných půlročních praxí, které studenti jistě využijí.

Děkujeme firmě KOVOLIS HEDVIKOV a.s. za informace o podniku a nabídku odborných praxí.

Lukáš Šaroun, V2E

Nabídka pracovního uplatnění studentům 4. ročníku SPŠ

V rámci svého přednáškového turné po naší škole se zástupci firmy KOVOLIS HEDVIKOV a.s. představili také studentům 4. ročníku oboru Strojírenství. Během své přednášky pohovořili o historii firmy, výrobním programu a na závěr nabídli studentům pracovní uplatnění v této firmě.

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek